O nas

O firmie

Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas pomogliśmy wykończyć kilkadziesiąt mieszkań i lokalów usługowych naszych Klientów. Wysoką jakość naszych usług potwierdza to, że większość naszych nowych zleceń dostajemy „z polecenia”.

W zależności od potrzeb wykonujemy kompleksowe usługi remontowe, jak i drobne naprawy sprzętu, instalacji hydraulicznych i elektrycznych. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci nie muszą znać się na sprawach technologii i materiałów budowlanych dlatego zawsze staramy się doradzić w tych kwestiach, tak aby wybrane rozwiązanie było estetyczne i funkcjonalne i spełniało swoje zadanie przez wiele lat.

Nasz zespół stanowi ok. 5 wykwalifikowanych specjalistów, z których każdy ma wieloletnie doświadczenie w wykańczaniu mieszkań i domów. Dodatkowo w trakcie realizacji jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i informujemy Cię na bieżąco o postępie prac.

Podczas pierwszego spotkania ustalimy ostateczny koszt i termin realizacji całego remontu. Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję wysokiej jakości usług i niezmienności ceny. W przypadku bardzo dużych zleceń zawsze staramy się zaproponować korzystny rabat.

W obszarze 30km od centrum Warszawy, dojazd jest wliczony w cenę usługi dlatego nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami. Dysponujemy dużymi samochodami dostawczymi, dzięki czemu możemy pomóc podczas zakupów i transportu materiałów budowlanych.

Obszar z darmowym dojazdem do klienta: Wesoła, Józefów, Kontancin-Jeziorna, Piaseczno, Janki, Nadarzyn, Legionowo, Sulejówek, Pruszków, Wawer. Jeżeli nie jesteś pewny czy znajdujesz się w obszarze darmowego dojazdu skontaktuj się z nami telefonicznie.

sprawdź

Opinie klientów

Bardzo polecam tych Panów do wszelkich prac remontowych. Kilka lat temu remontowali u mnie, a ostatnio pomagali synowi wykończyć mieszkanie. Wszystko OK.

Jan G., Wesoła

Pan Robert malował u nas kuchnię i wymieniał natrysk w łazience. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zależało nam na czasie i udało się w ciągu kilku dni zrobić kuchnię na gotowo.

Pani Bożena, Piaseczno

Ta firma robiła nam wykończenie 4 pokojowego mieszkania: gładź, tapety, malowanie / panele. Z czystym sumieniem mogę polecić. Nie ma się do czego przyczepić. Dziękuję i pozdrawiam.

Piotr, Kabaty
zobacz

Dlaczego klienci wybierają nas?

SPRAWDZENI SPECJALIŚCI

SPRAWDZENI SPECJALIŚCI

Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie w branży.

UCZCIWA WYCENA

UCZCIWA WYCENA

Zlecając nam pracę zawsze wiesz jaki będzie ostateczny koszt i termin realizacji usługi.

REMONTY OD A DO Z

REMONTY OD A DO Z

Realizujemy usługi o różnej skali, od drobnych prac wykończeniowych po kompleksowe remonty mieszkań „pod klucz”.