EKO-MARBUT Robert, Mariusz Wróblewscy
+48 515 757 089
solidwork4@gmail.com | remonty.domow.rob4@gmail.com

O NAS

Jakość potwierdzona opinią klientów

Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas pomogliśmy wykończyć kilkadziesiąt mieszkań i lokalów usługowych naszych Klientów. Wysoką jakość naszych usług potwierdza to, że większość naszych nowych zleceń dostajemy „z polecenia”.

W zależności od potrzeb wykonujemy kompleksowe usługi remontowe, jak i drobne naprawy sprzętu, instalacji hydraulicznych i elektrycznych. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci nie muszą znać się na sprawach technologii i materiałów budowlanych dlatego zawsze staramy się doradzić w tych kwestiach, tak aby wybrane rozwiązanie było estetyczne i funkcjonalne i spełniało swoje zadanie przez wiele lat.

Nasz zespół stanowi ok. 5 wykwalifikowanych specjalistów, z których każdy ma wieloletnie doświadczenie w wykańczaniu mieszkań i domów. Dodatkowo w trakcie realizacji jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i informujemy Cię na bieżąco o postępie prac.

Podczas pierwszego spotkania ustalimy ostateczny koszt i termin realizacji całego remontu. Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję wysokiej jakości usług i niezmienności ceny. W przypadku bardzo dużych zleceń zawsze staramy się zaproponować korzystny rabat.

Brak ukrytych kosztów

W obszarze 30km od centrum Warszawy, dojazd jest wliczony w cenę usługi dlatego nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami.

Transport

Dysponujemy dużymi samochodami dostawczymi, dzięki czemu możemy pomóc podczas zakupów i transportu materiałów budowlanych.

Obszar z darmowym dojazdem do 

 Wesoła, Józefów, Kontancin-Jeziorna, Piaseczno, Janki, Nadarzyn, Legionowo, Sulejówek, Pruszków, Wawer. Jeżeli nie jesteś pewny czy znajdujesz się w obszarze darmowego dojazdu skontaktuj się z nami telefonicznie.

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ NAS?

SPRAWDZENI SPECJALIŚCI

Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie w branży.

UCZCIWA WYCENA

Zlecając nam pracę zawsze wiesz jaki będzie ostateczny koszt i termin realizacji usługi.

REMONTY OD A DO Z

Realizujemy usługi o różnej skali, od drobnych prac wykończeniowych po kompleksowe remonty mieszkań „pod klucz”.